Author Archives: zmajjovajovanovic

Почетак радова

9. 2020. год Јуче су почели радови на реконструкцији  наше школе.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Почетак радова

Радови у школском дворишту

5. 9. 2020. год. Прорјеђивање дрвећа испред школе од стране Града и „Тамариса“, што због старости дрвећа, што због предстојећих радова се завршило овог викенда. Присутни су били изабрани радници школе и директорица.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Радови у школском дворишту

Први дан школе

9. 2020. год. Почела је нова школска година за наше ђаке, наставнике и родитеље, али у нешто измијењеним условима. Надамо се да ће ова школска година бити успјешна у стицању знања и савладавању нових задатака. Ми смо имали ту част да нас први дан школе у посебним условима, посјети министрица културе РС г-ђа Наталија Тривић … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Први дан школе

Сезонске карте за Аквану

26. 6. 2020. год. Вриједним ученицима бањалучких основних школа градоначелник Игор Радојичић је уручио сезонске карте за базене воденог парка Аквана. Ова додјела се већ традиционално врши сваке године, а овогодишњи награђени ученик из наше школе је Ђорђе Пајић, ученик VIII1 разреда.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Сезонске карте за Аквану

Енергетска обнова школе

Јуче, 12. јуна директорица школе је имала састанак са градоначелником Игором Радојичићем, министрицом просвејте и културе Наталијом Тривић и помоћником министрице за просторно уређење, грађевинарство и екологију Милошем Јокићем поводом реконструкције школе. Расписан је тендер, а радови ће почети почетком августа по завршетку свих потребних процедура.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Енергетска обнова школе

Зум апликација

Директорица школе, Дијана Богдановић, сазвала је данас, 23. априла 2020. године, Наставничко вијеће које је одржано помоћу апликације за видео састанке, познате под називом Зум (Zoom) апликација. На овај начин обављен је предвиђени посао, а и чланови колектива су се, након дужег времена, сви могли видјети и поразговарати на једном мјесту.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Зум апликација

Ученик генерације

Ученица IX-2, Миа Михал, проглашена је учеником генерације 2019/20.  ОШ “Змај Јова Јовановић”. Ову титулу је заслужила преданим радом, бројним успјесима на такмичењима, али и несебичним другарством према свим ученицима школе.  Ову титулу је и потврдила дан послије проглашења другим мјестом на Републичком такмичењу из физике РС. Честитамо, Миа!

Categories: Uncategorized | Comments Off on Ученик генерације

Наставници, учесници “наставе на даљину” снимљене на РТРС

Завршио се и трећи круг снимања наставе на даљину у којем су учествовали наставници ЈУ ОШ “Змај Јова Јовановић”,  њих 20. Није било лако, требало је превазићи трему, страхове, уклопити се у дозвољено вријеме…Ипак, сазнање да се помаже 100 000 ученика РС је немјерљиво искуство. Била је част и задовољство.           … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Наставници, учесници “наставе на даљину” снимљене на РТРС

Поштовани родитељи,

када се стекну услови на основу процјене Владе и епидемиолошке службе,те Министарства просвјете и РПЗ-а РС, лично ће педагог појединачно све родитеље контактирати телефонски о датуму и термину тестирања њиховог дјетета. Лијеп поздрав,              Бланка Црнчевић, педагог -психолог

Categories: Uncategorized | Comments Off on Поштовани родитељи,

Прољеће у школском дворишту

Без обзира на тренутну ситуацију, зелено и цвијетно, сунцем окупано школско двориште, стрпљиво чека своје ђаке.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Прољеће у школском дворишту