Monthly Archives: May 2015

РЕПУБЛИЧКА „СМОТРА ЧИТАЛИЋА“ У АЛЕКСИНЦУ

Ученици наше школе Миља Бабић, Нађа Чаушевић, Јасмина Шљивић, Нађа Ненадић, Анђела Дивљак, Ана Мирецки, Анастасија Поповић, Немања Башић, Стефан Кнежевић, Милица Ирић, Јелена Крчмар, Василије Шврака,  Лана Јовић и Филип Верон су у пратњи директорa Дијане Богдановић, библиотекара Снежане Ђурић и наставника Дренке Лукендић и Верице Глиговић, путовали у Алексинац у периоду од 15. … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 3 Comments

ИЗЛЕТ ХАЈДУЧКЕ ВОДЕ

Излет је одржан 13.5.2015 .

Categories: Uncategorized | 25 Comments

Уређивање школског дворишта

Прољеће је измамило наше ученике у школско дворише. Придружили су се  радницима у послу око уређења зелених површина. Наиме, ових мајских дана, косила се трава, окопавало већ постојеће цвијеће и садило ново. Било је то весело дружење уз много смијеха, радости, али и вриједног рада. Ученицу су износили своје идеје како би требало да изгледају … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Leave a comment