Monthly Archives: June 2015

„Школа у природи“

Ове године, у периоду од 19.4. до 23.4.2015., ученици ОШ „Змај Јова Јовановић“ су боравили у хотелу Бистрица на Јахорини, у пратњи учитељица Добриле Милинковић, Радице Дувњак, Драгане Микановић и Божане Тодић, у склопу програма „Школа у природи“. План и програм „Школе у природи“ утврђен је Годишљим планом и програмом рада школе у складу са … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Leave a comment

ДАН ДЈЕЧИЈИХ ПОСТИГНУЋА

Ученици наше школе су на Дан дјечијих постигнућа добили заслужене похвале за постигнуте резултате у школској 2014/2015. години. Програм је отворен химном „Читалића“ у извођењу школског хора на челу са наставницом музичке културe Дренком Лукендић. Представа „Црвенкапа“ је привукла велику пажњу и симпатије гладалаца, а у њеном извођењу су учествовали ученици разредне наставе. У … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 15 Comments

ПЛАН ЈАВНИХ НАБАВКИ

На основу члана 17. Закона о јавним набавкама БиХ(„Службени гласник Босне и Херцеговине“ број:38/2014) те члана 126. Закона о основном образовању и васпитању („Службени гласник Републике Српске“ број 74/08, 71/09, 104/11 и 33/14) и Статута ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“ Бања Лука број 245/2010 и 31/2013), Школски одбор на сједници одржаној 28.05.2015. доноси: ПЛАН ЈАВНИХ … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 1,079 Comments

Посјета Академију умјетности Универзитета у Бањој Луци

28.05.2015. године чланови Драмске секције наше школе у пратњи наставника Стојанке Радановић и Остоје Чергић су посјетили Академију умјетности Универзитета у Бањој Луци у склопу предвиђене активности саме секције. Наше мале глумце срдачно су дочекали Марио Ћулум, доцент на предмету Драматургија и Велимир Бланић, доцент на предмету Глума који је некад био ученик Змај Јовине … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 21 Comments