Daily Archives: 05/05/2016

ИНОСТ МЛАДИХ

Поводом Дана града, у бањалучком Дому омладине одржан је 18. Сајам иновација и стваралаштва младих „Иност младих 2016“. Ове године, сајам је био посвећен 160. годишњици рођења Николе Тесле, а посјетиоци су могли видјети  353 експоната и рада око 700 аутора. Ученици наше школе су освојили двије сребрне медаље у оквиру рада информатичке и драмске … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 3 Comments

РЕЦИТАТОРИ НА ТАКМИЧЕЊУ

Ученици  ОШ „Змај Јова Јовановић“ су се такмичили у рецитовању које се одржало 20. 4. 2016. године у Дому омладине у Бањој Луци. Након освојеног другог мјеста на Општинском такмичењу са пјесмом Десанке Максимовић „Балканац“,  Миа Подрић, ученица IX разреда је освојила друго мјесто на Републичком такмичењу. Овај успјех је остварен у јакој конкуренцији рецитатора … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 17 Comments