Monthly Archives: June 2016

ПЛАН ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2016 ГОДИНУ

На  основу члана 17.Закона о јавним  набавкама БиХ ( ,, Службени гласник Босне и Херцеговине   “ број 39/14) , те члана 126. Закона о основном образовању и васпитању ( ,, Службени гласник РС  „ број 74/08; 71/09; 104/11 и 33 /14) Школски одбор ЈУ ОШ,, Змај Јова Јовановић“ Бања Лука, на сједници одржаној дана 15.02.2016. … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Leave a comment

Дан ученичких постигнућа

У уторак, 31. маја 2016. године, у нашој школи је обиљежен Дан ученичких постигнућа. Наставнице Дренка Лукендић и СтојанкА Радановић  су у духу наше народне традиције,  с ученицима припремиле изванредан културно – умјетнички програм, којим су се  представили.У наставку програма представили су се  ученици рецитаторсаке секције разредне наставе и луткарска секција. Драмска секција разредне је … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Leave a comment