Monthly Archives: December 2016

НИКОЉДАН

Било је весело у нашој школи у петак, 16. децембра, када је дошао Свети Нокола, дружио се са најмлађим ученицима и подијелио им пакетиће. Празнично весеље се ширило цијелом школом, а нарочито међу ученицима од првог до петог разреда  који су са својим учитељицама спремили приредбу богату игром, пјесмом, скечевима и луткарском представом.

Categories: Uncategorized | Leave a comment

ОДЛАЗАК У ПОЗОРИШТЕ

Још један лијеп догађај у нашој школи! Наиме, ученици од I-V разреда су са својим учитељима, 25.11.2016. године, посјетили Градско позориште „Јазавац“ и гледали представу „Пустоловине Болета Комете“, ауторско дјело Марка Дукића. Дјеца су уживала у фантастичном драматуршком склопу у којем се чудесно преплићу жива глумачка игра, анимација на платну, звучни и свјетлосни ефекти.   … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 3 Comments