Daily Archives: April 3, 2017

НОВИ ПЛАСМАН НА РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ

Ученик деветог разреда, Михајло Живковић, је на општинском такмичењу из Атлетике (дисциплина 800 м), освојио четврто мјесто. Тим пласманом је Живковић остварио право на учешће на регионалном такмичењу.

Categories: Uncategorized | 1 Comment

ШКОЛСКА ФУДБАЛСКА СЕЛЕКЦИЈА ДЈЕВОЈЧИЦА ПОНОВО БЛИСТА

На регионалном такмичењу у фудбалу, одржаном у Котор Вароши, школска екипа дјевојчица је поново освојила “постоље”. Вођени на крилима капитена, Јоване Ћутковић, уценице су украсиле школску витрину сребрним медаљама и пехаром за освојено треће мјесто.
Поред ових признања, појединачну награду добила је и Сара Савановић за најбољег голмана регије.

Categories: Uncategorized | 1 Comment