Daily Archives: April 21, 2017

Дани франкофоније

Ученици петих разреда наше школе посјетили су 6. априла 2017. године Представништво француског института у Бањој Луци које се налази у Народној и универзитетској библиотеци РС. У оквиру обиљежавања Дана франкофоније, погледали су филм за дјецу “Јади госпођице Софије”.

Categories: Uncategorized | 1 Comment

„Када Србин брату у госте дође“

Ово је назив сусрета студената и професора Учитељског факултета у Ужицу и Филозофског факултета у Бањој Луци који је био 8. и 9. априла. Наша школа је имала част да у оквиру програма добродошлице Учитељском факултету из Ужица, изведе представу „Само шјутра“ у амфитеатру Филозофског факултета. За помоћ и подршку у организацији сусрета два факултата, … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 1 Comment