Monthly Archives: October 2017

Поново блистају наши спортисти

На недавно одржаном такмичењу из атлетике, наша ученица деветог разреда Анђела Косић је освојила шесто мјесто у БиХ. Такмичила се у дисциплини скок увис. Поред ученика из Баље Луке, учешће су узели и ученици из Приједора, Лакташа, Градишке, Новог Града, Бијељине, Зворника, Требиња, Сарајева, Тузле. Браво Анђела!

Пјесник Исмет Бекрић у посјети нашој и својој школи

Имали смо част дружити се са великим дјечијим пјесником Исметом Бекрићем у нашој ОШ “Змај Јова Јовановић“. Много ученика је присуствовало и учествовало у програму који је осмислио пјесник. Било је доста весеља, цике, аплаудирања. Пјесник је говорио своје стихове, а и ученици су показали својим рецитацијама да познају дјело пјесника Исмета Бекрића који је … Continue reading »

Обиљежавање Дјечије недјеље

Дјечија недјеља се обиљежава сваке године у првој седмици октобра, а један од циљева манифестације је промоција права дјетета и побољшање друштвене бриге за дјецу. Ученици наше школе су били укључени у многе активности: чување кључева Града, отварање дјечијег игралишта у Аквани, одлазак у Фортуну на презентацију о дјечијим правима гдје су се дружили са … Continue reading »