Daily Archives: March 1, 2018

Фудбалска секција опет пуни витрине

Завршено је још једно општинско такмичење у фудбалу. Селекција ученика ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“ је бранила „боје“ школе у фудбалу и учинила  витрину са пехарима још сјајнијом. Наиме, наша екипа је без изгубљеног меча изборила пласман у финале, а у финалу је због малог недостатка спортске среће, освојила друго мјесто. Овај пласман је осигурао … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 1 Comment

Соларни комбајн

У Сарајеву, 15. 12. 2017. одржано је такмичење под називом Лајк за научну екипу, у организацији Уједињених нација, а под покровитељством Амбасаде Краљевине Шведске. Наши млади иноватори, Матео Петровић, Миа Бијелић, Тијана Ћутковић, Милош Шкрбић и Кирило Малбашић направили су идејно рјешење машине коју су назвали Соларни комбајн, а чији се принцип рада заснива на … Continue reading »

Categories: Uncategorized | 1 Comment

Чланови подмлатка КУД-а

Ученици ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“, чланови подмлатка КУД-а „Руди Чајавец“,  на концерту одржаном 21.10. 2017. у касарни „Козара“.

Categories: Uncategorized | 4 Comments