Monthly Archives: May 2018

Одлазак на промоцију књиге у НУБ РС

Ученици четвртаг разреда, са својим учитељицама Бранкицом Лукендић и Горицом Раилић, су присуствовали промоцији књиге „Авантуре Краљевића Марка“ Бранка Стевановића у Народној и универзитетској библиотеци РС.

Categories: Uncategorized | Leave a comment

„Читалићи 2018“ – Алексинац

Међународна смотра читалаштва „Читалићи 2018“ одржана је 19. маја у Алексинцу, родном граду „Читалића“. Ова манифестација је окупила велики број учесника и гостију из Србије, Реублике Српске и  Допунске школе српског језика из Њемачке. Представници из РС, међу којима је директорица наше школе Дијана Богдановић, у организацији Републичког педагошког завода  Републике Српске са координатором „Читалића“ … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Leave a comment