Daily Archives: 03/10/2018

Обиљежавање Европског дана језика

Обиљежавање Европског дана језика На иницијативу Савјета Европе у Стразбуру, Европски дан језика слави се сваког 26. септембра почев од 2001. године. У нашој школи ученици и професори су били веома активни. Ученици су учествовали у радионици коју је водила професорица Стојанка Радановић. Изводили су закључке да се учењем страних језика више сазнаје о другим … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Leave a comment

Прва награда за литерарни рад

Прва награда за литерарни рад Ученица Ања Бера IX2, освојила је прво мјесто на литерарном  конкурсу на тему „ Желим научити твој језик“ поводом Европског дана језика. Признање joj je уручено на свечаном обиљежавању  Европског дана језика у Народној и универзитетскоj библиотеци РС. Ања, честитамо!

Categories: Uncategorized | Leave a comment