Monthly Archives: January 2019

Весели петак

Categories: Uncategorized | Comments Off on Весели петак

Новогодишње дружење најмлађих и најстаријих

Ученици наше школе, узраста од првог до шестог разреда су  донијели радост бакама и декама у Геронтолошком центру поводом новогодишњих празника. Они су са својим учитељицама Радицом Дувњак и Данијелом Туркић приредили новогодишњу бајку извођењем дјечијих рецитација, звуцима хармонике, плесном  тачком „Пахуљице“, фолклором и посјетом Дједа Мраза. Својом радошћу и весељем они су уљепшали дан … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Новогодишње дружење најмлађих и најстаријих