Daily Archives: May 17, 2019

Резултати из хемије

Наша ученица осмог разреда Анђела Будиша, којој је ментор професорица Јелена Обрадовић, пласирала се на Регионално такмичење из хемије

Categories: Uncategorized | Comments Off on Резултати из хемије

Републичко такмичење из физике

У суботу, 11. маја у нашој ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“ је одржано Републичко такмичење из физике за осме и девете разреде. Учествовало је укупно 31 школа. Такмичењу су присуствовали директор РПЗ РС Предраг Дамјановић, просвјетни савјетник за физику, магистар Милко Бабић са гостима из Србије, наставници, ученици и домаћини на челу са директорицом Дијаном … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Републичко такмичење из физике