Monthly Archives: June 2019

Библиотечка секција разредне наставе

Categories: Uncategorized | Comments Off on Библиотечка секција разредне наставе

Библиотечка секција разредне наставе

Смотра “Читалићи“ 2019.

У нашој школи, 18. јуна одржана је Смотра читалаштва „Читалићи“ 2019 у организацији РПЗ РС. Овогодишња Смотра је одржана у ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“ у Бањој Луци са почетком у 10 часова када се радило на уређивању читалачких штандова, а у 12 часова је Смотра званично отворена. Смотру читалаштва су отворили директор Републичког педагошког … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Смотра “Читалићи“ 2019.

„Караван пријатељства“ у Херцег Новом

Ове године су се састале школе  учеснице  „Каравана пријатељства“ у Херцег Новом гдје је домаћин била Основна школа „Милан Вуковић“.  Дружење је било у периоду од 6. 6 до 9. 6. 2019. гдје су ученици стекли нове пријатеље из свих република бивше Југославије. Осим наше,  ОШ „Змај Јова Јовановић“ и школе домаћина,  учеснице су биле … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on „Караван пријатељства“ у Херцег Новом

Гласачки дан