Monthly Archives: September 2019

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ПИСМЕНОСТИ

Међународни дан писмености обиљежава се 8. септембра са циљем да се истакне важност писмености за појединца, заједницу и друштво. Овај важан датум обиљежен је у нашој школској библиотеци са сљедећим програмом: предавање о важности културе писмености у 21. вијеку; његовање и чување ћирилице; квиз знања из српског језика.

Categories: Uncategorized | Comments Off on МЕЂУНАРОДНИ ДАН ПИСМЕНОСТИ

Први дан школе

Ове године смо као и обично приредили добродошлицу ђацима првацима. Наиме, ученици других разреда су са својим учитељицама Добрилом  Милинковић, Данијелом Туркић и Бранкицом Лукендић извели програм у којем су игром, плесом и весељем, приказали да прваке у школи чека радост, срећа, пријатељство, али прије свега  марљиво учење и обавезе. Директорица Дијана Богдановић је свим … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Први дан школе