Monthly Archives: November 2019

Састанак школског тима „Читалића“

Школски тим „Читалића“ се састао 28. 11. 2019. у школској библиотеци. Састанку су присуствовали координатор библиотекар Снежана Ђурић, професори српског језика Стојанка Радановић и Милица Ласица, професор разредне наставе Радица Дувњак, професор ликовне умјетности Свјетлана Лазић, професор информатике Биљана Ковачић и професор музичке културе Дренка Лукендић.   На овом састанку се утврдило шта се до сада … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Састанак школског тима „Читалића“

„Мисли мине“

Ученици наше школе Софија Благојевић, Предраг Марчета, Никола Бодражић  и Габријел Џајић су освојили треће мјесто на такмичењу под називом „Мисли мине“ у организацији Црвеног крста. Ученике је спремала и водила социјална радница Сања Косић.

Categories: Uncategorized | Comments Off on „Мисли мине“

Међународни дан дјечијих права

У нашој ОШ „Змај Јова Јовановић“, 20. 11. 2019. године, приредбом ученика разредне наставе обиљежен је Међународни дан дјечијих права.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Међународни дан дјечијих права

Извиђачи у гостима

У суботу, 9. новембра су свечано отворени 44. новембарски сусрети извиђача у дворишту ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“. Док су трајали тродневни сусрети извиђача, екипе из Србије, Македоније, Хрватске, Црне Горе и БиХ, као и њихов штаб,  су били смјештени у нашој школи. Свеукопни побједник ове смотре је Одред извиђача „ Мија Станимировић“ из Ниша.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Извиђачи у гостима

50 година од земљотреса у Бањој Луци

Данас, 11. новембра, су ученици седмих разреда са својим одјељенским старјешинама Остојем Чергићем и Ратком Кнежићем, посјетили Музеј Републике Српске гдје су се упознали са изложбом „50 година од земљотреса у Бањој Луци“.

Categories: Uncategorized | Comments Off on 50 година од земљотреса у Бањој Луци