Daily Archives: December 8, 2019

Одлазак у Планетаријум

27.11.2019. год. Ученици шестог разреда су са својим одјељенским старјешинама Дренком Лукендић и Александром Марићем посјетили Планетаријум на ПМФ-у у Бањој Луци.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Одлазак у Планетаријум

„Online“ квиз о животу и дјелу Ј. Ј. Змаја

Поводом обиљежавања 186 година од рођења Јоана Јовановића Змаја 4. децембра, ученици предметне наставе су учествовали  у  „online“ квизу са питањима која су се односила на живот и дјело писца чије име носи наша школа. Квиз је иновативно израдила професорица српског језика Верица Глиговић. Ученици су били подијељени у седам група. „Такмичење“ је било неизвјесно … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on „Online“ квиз о животу и дјелу Ј. Ј. Змаја