Daily Archives: December 15, 2019

Библиотечка секција у посјети „Сњешкову“

Чланови библиотечке секције заједно са библиотекарком Бојаном Нинић посјетили су у понедељак, 16. децембра 2019. године зимску чаролију „Сњешково“ у Дјечијем позоришту Републике Српске.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Библиотечка секција у посјети „Сњешкову“

„Школа у срцу заједнице“

Директор и педагог школе Дијана Богдановић и Бланка Црнчевић су прошле 4. модул под називом „Сарадња школе и породице“, а који је одржан на Јахорини од 26-29. новембра 2019.

Categories: Uncategorized | Comments Off on „Школа у срцу заједнице“

„Школе за 21. вијек“

Прва менторска посјета нашој школи у склопу пројекта „Школе за 21. вијек“, 10. 11. 2019. год.

Categories: Uncategorized | Comments Off on „Школе за 21. вијек“