Daily Archives: December 18, 2019

Дидактички материјал

12. 2019. Данас су нас посјетили представници Удружења за помоћ ментално недовољно развијених лица и донирали дидактички материјал који су израдили корисници удружења у пројекту „Социјално предузетништво, препреке и перспектива“, а који је суфинансирао Град Бања Лука.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Дидактички материјал

Никољдан

Никољданска приредба у нашој школи је одржана 17. децембра. Сцена је била уређена у празничном духу са звијездама, камином, чизмицама  и раскошном јелком. Распложени и весели ученици су са радошћу дочекали Светог Николу након богатог програма који се састојао од учешћа драмске, рецитаторске, ритмичке, луткарске секције и малог хора. Публика је била бројна, а школом … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Никољдан