Monthly Archives: March 2020

Наставан на даљину, Google учионица

Упутство за ученике како приступити учионици (линк) Кодови за приступ учионици српског језика: Српски језик: VII1   Class code:  u3h4lju Српски језик: VII2   Class code:  yioq2qk Српски језик: VIII1  Class code:  7di4n2k Српски језик: VIII2  Class code:  hz7ejxn Кодови за приступ учионици информатике: Основи информатике: VI1, VI2 Class code:  omviueh Основи информатике: VII1, VII2 Class code: … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Наставан на даљину, Google учионица

Настава на даљину, енглески језик

Настава на даљину из енглеског језика   https://sites.google.com/view/englishzmaj

Categories: Uncategorized | Comments Off on Настава на даљину, енглески језик

Обавјештење- поступање приликом реализовања наставе путем РТРС-а

Obavjestenje-postupanje prilikom realizovanja nastave putem RTRS-a

Categories: Uncategorized | Comments Off on Обавјештење- поступање приликом реализовања наставе путем РТРС-а

Осмомартовске активности

Наши ученици су и ове године вриједно припремали поклоне за своје мајке, баке, учитељице. Најактивнији су били ученици из продуженог боравка и ученици разредне наставе. Уз помоћ својих учитељица израђивали су маштовите предмете као што су корпице са цвијећем, букетиће цвијећа, честитке, вазе са цвијећем, беџеве. Док су израђивали ове предмете, ученици су били весели, … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Осмомартовске активности