Monthly Archives: July 2020

Сезонске карте за Аквану

26. 6. 2020. год. Вриједним ученицима бањалучких основних школа градоначелник Игор Радојичић је уручио сезонске карте за базене воденог парка Аквана. Ова додјела се већ традиционално врши сваке године, а овогодишњи награђени ученик из наше школе је Ђорђе Пајић, ученик VIII1 разреда.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Сезонске карте за Аквану

Енергетска обнова школе

Јуче, 12. јуна директорица школе је имала састанак са градоначелником Игором Радојичићем, министрицом просвејте и културе Наталијом Тривић и помоћником министрице за просторно уређење, грађевинарство и екологију Милошем Јокићем поводом реконструкције школе. Расписан је тендер, а радови ће почети почетком августа по завршетку свих потребних процедура.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Енергетска обнова школе

Зум апликација

Директорица школе, Дијана Богдановић, сазвала је данас, 23. априла 2020. године, Наставничко вијеће које је одржано помоћу апликације за видео састанке, познате под називом Зум (Zoom) апликација. На овај начин обављен је предвиђени посао, а и чланови колектива су се, након дужег времена, сви могли видјети и поразговарати на једном мјесту.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Зум апликација