Monthly Archives: September 2020

И даље освајамо награде

ЈУ Народна и унуверзитетска библиотека РС под покровитељством Министарства просвјете и културе РС , тринаесту годину заредом обиљежава Европски дан језика. Тим поводом организован је и ликовни конкурс на тему “Симболи европских градова”. Ученици наше школе су освојили прве четири награде уз менторство професорице ликовне културе Свјетлане Лазић. Марко Савић IX-2 Ана Мајсимовић IX-1 Сара … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on И даље освајамо награде

Почетак радова

9. 2020. год Јуче су почели радови на реконструкцији  наше школе.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Почетак радова

Радови у школском дворишту

5. 9. 2020. год. Прорјеђивање дрвећа испред школе од стране Града и „Тамариса“, што због старости дрвећа, што због предстојећих радова се завршило овог викенда. Присутни су били изабрани радници школе и директорица.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Радови у школском дворишту

Први дан школе

9. 2020. год. Почела је нова школска година за наше ђаке, наставнике и родитеље, али у нешто измијењеним условима. Надамо се да ће ова школска година бити успјешна у стицању знања и савладавању нових задатака. Ми смо имали ту част да нас први дан школе у посебним условима, посјети министрица културе РС г-ђа Наталија Тривић … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Први дан школе