Monthly Archives: October 2020

Посјета званичника

10. 2020. година Данас су нашу школу посјетили министрица за просторно уређење Сребренка Голић, помоћник министрице Милош Јокић и градоначелник Бање Луке Игор Радојичић. Гости су, заједно са директорицом Дијаном Богдановић,  обишли школу  да виде радове који се изводе на реконструкцији школе (замјена столарије, ново гријање, зидање, фасада, кров…)

Categories: Uncategorized | Comments Off on Посјета званичника

Награда за Василија

10. 2020. год. Данас је, поново, само школска зграда затворена. Наши вриједни ученици и даље нижу успјехе и освајају прве награде. Ученик наше школе Василије Николић из одјељења II1, освојио је прву награду на литерарно – ликовном конкурсу „Дјечије поруке за безбједнији саобраћај“ који је организовала Агенција за безбједност саобраћаја. Награду му је уручио директор … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Награда за Василија

Пријатељи из WIENER осигарања

9. 2020. година Данас су нас посјетили представници WIENER осигурања и поклонили нам 25 књига, а међу њима су 23 књиге Градимира Стојковића „Хајдук у Београду“, која спада у обавезну дјечију лектиру. Веома смо им захвални на донацији. Гости су посјетили и школску библиотеку гдје су у пријатном разговору са директорицом  и библиотекарком провели угодно … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Пријатељи из WIENER осигарања