Monthly Archives: November 2020

Настава на даљину

Од 9. новембра текуће године РТРС емитује наставу на даљину за ученике основних школа. Поред  учествовања  у првом кругу реализације наставе на даљину, ОШ „Змај Јова Јовановић“ је поносна што њен кадар доприноси организацији овог великог пројекта које изводе просвјетни радници. Остоја Чергић, наставник географије у нашој школи, својим трудом, знањем и залагањем и дање … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Настава на даљину

Нова банка – пријатељ наше школе

9.11.2020. Наши драги пријатељи из Нове банке, водећи се идејом да су библиотеке храмови знања, поклонили су нам књиге за школску лектиру које су нам недостајале. Ради се о осам наслова из школске лектире које нисмо имали или смо их морали обновити због оштећености.  Нашу школу су посјетили и донацију предали директор Филијале Бања Лука … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Нова банка – пријатељ наше школе