Monthly Archives: December 2020

НИН: Награда за иновативне наставнике и директоре

Циљ додјеле годишње награде је препознати и промовисати оне појединце и појединке који дају немјерљиви допринос развоју васпитања и образовања, предане и посвећене професионалце који сваки дан у вртићу или школи претварају у чаробну авантуру учења и откривања. Ово је једна у низу активности осмишљених са циљем промовисања важности наставничке професије и њене улоге у развоју друштва и свих других професија. Директорица наше школе  Дијана Богдановић је добила посебно признање. ЧЕСТИТАМО !!!

Categories: Uncategorized | Comments Off on НИН: Награда за иновативне наставнике и директоре

Наша школа у новогодишњем руху

Categories: Uncategorized | Comments Off on Наша школа у новогодишњем руху

Резултати Конкурса ликовних и литерарних радова “Мине су скривена опасност у нашој природи“, коју је расписао Црвени Крст Републике Српске су сљедећи: ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ – ОСНОВНА ШКОЛА: 1.Василије Николић II/1, ЈУ ОШ „Змај Јова Јовановић“, Бања Лука Честитамо Василију на освојеној првој награди! Директорица је наградила Василија никољданским пакетићем.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Конкурс ликовних и литерарних радова “Мине су скривена опасност у нашој природи“

Црвени крст

Поштовани,                                                                                 10. 12. 2020. Резултати Конкурса ликовних и литерарних радова “Мине су скривена опасност у нашој природи“, коју је расписао Црвени Крст Републике Српске су сљедећи: ЛИКОВНИ РАДОВИ – ОСНОВНА ШКОЛА: 1. Ивана Петровић IX/1, ЈУ ОШ „Јован Цвијић“ Дрињача, Зворник 2. Ђорђе Пеленгић  IV/1, ЈУ ОШ „Веселин Маслеша“ Фоча 3. Зорана Жугић VIII/2, ЈУ ОШ … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Црвени крст

Високи пласман

12. 2020. Наша директорица Дијана Богдановић је изабрана у десет најиновативнијих директора БиХ, а у трци за прво мјесто са праксом „Караван пријатељства“. Честитамо и држимо палчеве!

Categories: Uncategorized | Comments Off on Високи пласман