Monthly Archives: January 2021

„Змајевци“ добили новог педагога

У нашој школи смо добили новог члана колектива, педагога Сњежану Додиг. Пожељели смо јој добродошлицу, увјерени да ће ускоро постати права „змајевка“.

Categories: Uncategorized | Comments Off on „Змајевци“ добили новог педагога

Одлазак педагога у пензију

Данас  смо испратили педагога школе, Бланку Црнчевић, у пензију. Присјетили смо се наших заједничких радних дана у колективу са сјетом. Било је јако емотивно и желимо јој да дуго ужива у пензионерским данима.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Одлазак педагога у пензију

Школска слава Свети Сава

Данас је у нашој школи обиљежена школска слава Свети Сава у складу са епидемиолошком ситуацијом. Гост нам је била директорица Конфуцијевог института са сарадницима из Бање Луке на славском обреду. Добитници Светосавске награде Софији Благојевић је уручен пригодан поклон. Софија је изрецитовала Бећковићеву пјесму о Светом Сави. У холу школе  је постављена ексклузивна изложба „Шоа“ … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Школска слава Свети Сава