Monthly Archives: April 2021

Донација дезинфекционих средстава

Ротари клуб Бања Лука је донирао дезинфекциона средства нашој школи. На фотографији су Жељка Кркошка, Жељка Опачић и наша директорица Дијана Богдановић.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Донација дезинфекционих средстава

Ученичке активности

Ученици седмих разреда на настави географије исказивали су своју машту и креативност правећи паное, али овај пут на модернији начин, користећи компјутерску технику, чиме је вршена корелација између информатике и географије. Међу најбољима нашао се пано ученика VII2 одјељења, Јована Лубарде. Пано је изложен у холу школе. Честитамо Јовану.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Ученичке активности

Похвала за Лазара

Рад нашег ученика, Лазара Трнинића из VII2, похваљен је на Конкурсу Републичког педагошког завода РС “Сјећање на невино страдале жртве у концентрационом логору Јасеновац – Доња Градина”. Честитамо Лазару и наставници Стојанки Радановић.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Похвала за Лазара

Седмица културе сјећања

Данас је у Јутарњем програму РТРС гостовала директорица наше школе, Дијана Богдановић, и говорила како је дошло до настанка кратке видео-форме „ Ко заборави, сам је заборављен“. Ученици који су учествовали у снимању видео форме су: Уна Кецман Турјачанин, Тајра Шерифовић, Ана Максимовић, Вук Шмуља, Илија Шиљковић, Катарина Шикман, Сани Шећербеговић, Александар Дакић, Никола Будић, … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Седмица културе сјећања