Monthly Archives: May 2021

Николa ниже успјехе на такмичењима

Наш Никола Марчета, ученик VIII2 разреда, освојио је 2. мјесто на Регионалном такмичењу из математике и 2. мјесто на Регионалном такмичењу из физике! Честитамо Николи и његовим наставницима, Зорану Антонићу, наставнику математике  и Драгану Дабићу, наставнику физике.  Пожелимо им много среће на 28. републичком  такмичењу из математике које ће се одржати 22. 5. 2021. у … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on Николa ниже успјехе на такмичењима

РТРС у нашој школи

Данас је екипа РТРС-а посјетила нашу школу и разговарала са ученицима о значају прослављања 9. маја као Дана борбе против фашизма. Прилог ће бити емитован у недјељу ујутро, 9. маја од 7-10 часова.

Categories: Uncategorized | Comments Off on РТРС у нашој школи