Monthly Archives: October 2021

Јесен

Раскошна јесен у холу наше школе. Рад ученика нижих разреда и њихових учитеља.

Categories: Uncategorized | Comments Off on Јесен

20. Међународни фестивал дјечијег позоришта

У Дјечијем позоришту Републике Српске од 10. до 16. октобра 2021. године се одржао 20. Међународни фестивал позоришта за дјецу. Наши ученици предметне наставе су, као и сваке године, одгледали позоришне представе из различитих земаља и на тај начин допринијели стварању нове позоришне публике у нашем граду и препознавању правих умјетничких вриједности. Ученици шестих разреда … Continue reading »

Categories: Uncategorized | Comments Off on 20. Међународни фестивал дјечијег позоришта