Посјета Природно-математичком факултету

Posted by on December 2, 2016

Дана 24.11.2016. године, ученици географске секције­ – Млади географи су са својим предметним наставником Остојом Чергићем посјетили Природно-математички факултет у Бањој Луци, Одсјек за географију.Ученике су примили асистенти Марко Станојевић који је некад био ученик наше школе, и Слободан Гњатић. Ученици су се упознали са радом Одсјека за географију, а асистенти су показали и приближили рад лабораторије која се налази на факултету и стрпљиво одговарали на сва питања која су ученици постављали.

img_0264 img_0265 img_0266 img_0268 img_0269 img_0270

One Response to Посјета Природно-математичком факултету