Дружење са нашом учитељицом и пјесникињом Јеленом Глишић

Posted by on 14/02/2017

Данас, 14. фебруара 2017, организовано је у школској библиотеци дружење са учитељицом и пјесникињом за дјецу Јеленом Глишић. Уз њене стихове уживали су и веселили се најмлађи љубитељи поезије – ученици од првог до петог разреда. Игра, смијех, радост, прве љубави, разне згоде и незгоде неки су од мотива у којима је свако дијете у публици могло да пронађе себе и оно што га окружје. Пјесникиња има објављену једну збирку поезије за дјецу под насловом „Моја прва дјечија књига” (2012), а друга збирка „Вјетрић несташко” је у штампи.

One Response to Дружење са нашом учитељицом и пјесникињом Јеленом Глишић