Први дан школе

Posted by on 05/09/2017

Данас, 1.9.2017. год. је школско звоно означило први дан школе. За старије ученике то је почетак нове школске године, а за ђаке прваке први сусрет са школом. Овом приликом директорица Дијана Богдановић је пожељела срећан и успјешан рад свим ученицима, наставницима, стручним сарадницима и помоћним радницима. Нарочиту добродошлицу је упутила ђацима првацима на приредби и поздравила их пјесмом Душка Радовића „Шта је на крају“, а ученици другог разреда извели су програм припремљен за наше првачиће. На крају програма су учитељице првих разреда Дивна Улетиловић, Свјетлана Лукач и Александра Вукелић прозвале своје нове ученике, одвеле их у њихове учионице гдје су наставили дружење.

Шта је на крају

На крају неба, на крају мора, на крају пута?
Шта је на крају деца би хтела да знају?
Зато једу, зато спавају,
Зато расту брже од капута.

Шта је на крају среде? Четвртак.
А шта- на крају четвртка? Петак.
На крају свих крајева?
Увек је један нови почетак.

Крајеви се потроше,
Почеци увек трају.
Почетак-ето шта је на крају!

IMG_5375 IMG_5376 IMG_5377 IMG_5378 IMG_5379 IMG_5381

One Response to Први дан школе