Поново у гостима код Градоначелника

Posted by on October 13, 2017

Деветог октобра су наши ученици поново били код Градоначелника. Наиме, „мали“ градоначелник Војин Шајић је вратио кључеве Града и поднио извјештај „ великом“ Градоначелнику о свом раду у току Недјеље дјетета. Ученици су поклонили Градоначелнику пано “Недјеља дјетета“ са исписаним правима дјетета. Дружење је било веома пријатно. Том приликом Градоначелник је позвао ученике наше ОШ „Змај Јова Јовановић“ да заједно отворе игралиште у оквиру воденог парка Аквана. Ученици су то с радошћу прихватили.

IMG_5760 IMG_5761 IMG_5762

One Response to Поново у гостима код Градоначелника