Обиљежавање Дјечије недјеље

Posted by on October 13, 2017

Дјечија недјеља се обиљежава сваке године у првој седмици октобра, а један од циљева манифестације је промоција права дјетета и побољшање друштвене бриге за дјецу. Ученици наше школе су били укључени у многе активности: чување кључева Града, отварање дјечијег игралишта у Аквани, одлазак у Фортуну на презентацију о дјечијим правима гдје су се дружили са Ниџом Радозналцем и кловновима. Ученици мањег узраста су цртали у холу школе, организован је и масенбал, прављени панои и многе друге активности.

IMG_5769 IMG_5770 IMG_5771IMG_5773 IMG_5774 IMG_5775 IMG_5776

One Response to Обиљежавање Дјечије недјеље