Побједници на квизу

Posted by on 04/04/2019

Ученици шестих и седмих разреда из четири бањалучке основне школе, утврдили су знање, али и научили нешто ново о музејима и ликовној култури у Музеју савремене умјетност РС. Наиме, 21. марта, на интерактивном квизу побиједили су ученици наше ОШ „Змај Јова Јовановић“, а Ана Максимовић, Андреј Кнежевић и Милош Шкрбић које је водила професорица ликовне културе Свјетлана Лазић, показали су се као врсни познаваоци умјетности. Освојили су пехар на  првом  интерактивном  квизу у  пројекту “ Музеји у покрету“ који  је реализован у сарадњи са Земаљском музејом БиХ  под покровитељством УНЕСКО-а у БиХ.

3 (1) 2 (3)
4 (1) 5 (1)