Светосавска награда за основце

Posted by on January 29, 2020
  1. 1. 2020. год.

Поводом школске славе Светог Саве градоначелник  Игор Радојичић је данас уручио награде најбољим ученицима из свих 29 основних школа са подручја града. Једна од најбољих  је наша ученица деветог разреда Софија Пајић која се истиче у учењу и владању, хуманости, учешћу у секцијама, успјеху на такмичењима. На свечаности у Банском двору најбољи бањалучки основци добили су новчану награду у износу од 150 КМ и поклон књигу „Староставне горажданске књиге“ аутора Биљане Самарџић.

Comments are closed.