Осмомартовске активности

Posted by on March 11, 2020

Наши ученици су и ове године вриједно припремали поклоне за своје мајке, баке, учитељице. Најактивнији су били ученици из продуженог боравка и ученици разредне наставе. Уз помоћ својих учитељица израђивали су маштовите предмете као што су корпице са цвијећем, букетиће цвијећа, честитке, вазе са цвијећем, беџеве. Док су израђивали ове предмете, ученици су били весели, раздрагани и веома добро расположени.
Поводом Осмог марта, ученици предметне наставе чланови секције Црвеног крста, наше школе, коју води социјални радник Сања Косић су извели представу која говори о правима жена.

Comments are closed.