Школско такмичење у рецитовању

Posted by on 05/03/2021

Трудимо се да култура лијепог говорења у нашој школи увијек буде на највишем нивоу. Овог пута су се ученици, али и њихови учитељи, наставници и родитељи, изузетно озбиљно позабавили Школским такмичењем у рецитовању!

Честитамо свим учесницима, јер су показали да су прави Змајевци, а Теодору Ранковићу из III1 одјељења, његовој учитељици, Данијели Туркић, те ученици IX2 одјељења, Елени Васиљевић и наставници Верици Глиговић, желимо да побједе на Општинском такмичењу!

“Бирај речи, неписменост спречи!”

Погледај!

Comments are closed.