Седмица културе сјећања

Posted by on 20/04/2021

Данас је у Јутарњем програму РТРС гостовала директорица наше школе, Дијана Богдановић, и говорила како је дошло до настанка кратке видео-форме „ Ко заборави, сам је заборављен“. Ученици који су учествовали у снимању видео форме су: Уна Кецман Турјачанин, Тајра Шерифовић, Ана Максимовић, Вук Шмуља, Илија Шиљковић, Катарина Шикман, Сани Шећербеговић, Александар Дакић, Никола Будић, Андреа Копрена, Елена Васиљевић, Софија Благојевић, Ђорђе Јокић, Ђорђе Пајић, Милош Шкрбић, Лука Проле и Анђела Кавеџија. Наставници који су дали свој допринос настанку видеа су: Верица Глиговић, професорица српског језика и књижевности, Татјана Раковић, професорица историје и Остоја Чергић, професор географије. Колико је ово велики пројекат говори и то да се у све укључио и Јавни сервис Републике Српске, а све под патронатом  Министарства просвејете и културе Републике Српске и Републичког педагошког завода Републике Српске.

Comments are closed.