Дан српског јединства, слободе и националне заставе

Posted by on 15/09/2021
  1. 9. 2021. год.

Поводом празника – Дана српског јединства, слободе и националне заставе, наставници националне групе предмета, Татјана Талијан, Стојанка Радановић, Верица Глиговић и Остоја Чергић су у нашој школи припремили низ активности. Сви наставници су један школски час посветили овој теми, а за ученике је у школској зборници организован квиз. Најуспјешнији на квизу су били ученици IX1 одјељења, Нађа Кебо, Лука Проле и Стрибор Мутић који су данас заслужили петице из српског језика, историје и географије. Честитамо!

Погледајте видео!

Comments are closed.