„Разгледнице из Европе“

Posted by on 26/09/2021

Поводом обољежавања Европског дана језика, Народна и универзитетска библиотека Републике Српске, организовала је ликовни конкурс на тему „Разгледнице из Европе“. И ове године ученици наше школе освојили су награде. Ученица Хелена Радуловић IX1 разреда освојила је награду, а Ања Росић IX2 друго мјесто под менторством наставнице Свјетлане Лазић. Том приликом учествовале су у културно забавном програму који су организовале школе страних језика.

Као првонаграђена Хелена Радуловић, позвана је да гостује у емисији Тема дана на Алтернативној телевизији представљајући свој рад и успјехе које је постигла.

Clipboard01 Clipboard01a Clipboard01d Clipboard01dd

Comments are closed.