Змајеви новинари

Posted by on 06/11/2021

Змајеви новинари вриједно раде свој посао. Прилог о најмлађим ЗМАЈЕВЦИМА припремиле су ученице VIII2 разреда, Ана Булатовић и Милица Ђекић. Уживајте!

Ученици првих разреда Основне школе „Змај Јова Јовановић“ радо су нам дали интервју у којем су објаснили како су се снашли у првом разреду. Причали смо о томе да ли им је тешко, да ли им је строг учитељ, које су им омиљене активности…

Учитељи су нам рекли како су ученици ове генерације веома комуникативни, дружељубиви и воле да сарађују са њима. Такође су нам рекли да је рад под епидемиолошким правилима у почетку био врло тежак, али су временом, заједно успјели да превазиђу све тешкоће.

Comments are closed.