Радионица Омбудсмана за дјецу

Posted by on 23/11/2021

Представници институције Омбудсмана за дјецу су у склопу активности под називом „О твојим правима у твојој школи“, посјетили нашу школу и одржали радионицу на тему „Да ли знамо шта је насиље“. Представници Савјета ученика, предсједници разреда и два ученика новинарске секције су показали завидно знање и потврдили да се у нашој школи разговара на ову тему, нарочито на часовима одјељенске заједнице.  Уједно су изразили жељу да се слична радионица понови на другу тему која се обрађује у оквиру предмета Демократија.

радионица 1 радиоица2

Comments are closed.