Рад са даровитом и талентованом дјецом

Posted by on 10/11/2021

„Perpetuum mobile – Институт за развој младих и заједице“, уз подршку Града Бања Лука ради на реализацији систематски организованог приступа креирања методологије и модалитета едукације наставног особља у препознавању даровите дјеце и омладине у основним и средњим школама.

Дана 10.11.2021.год. проф.др Милица Дробац – Павићевић, експертица са Филозофског факултета Универзитета у Бањој Луци, одржала је едукацију за наставнике и стручне сараднике основних и средњих школа на којој је и наша школа узела учешће. Обуци је присуствовала Сњежана Додиг, педагог, која је своја искуства и сазнања подијелила с остатком наставног колектива с циљем унапређивања рада на препознавању даровитих и талентованих ученика наше школе те квалитетног рада са њима.

Clipboard01 Clipboard02

Comments are closed.